JUŻ WKRÓTCE PRZYCHODNIA NZOZ KRAKÓW- POŁUDNIE NA KLINACH!

31 lipca 2019

Już wkrótce na osiedlu Harmonia zostanie uruchomiona Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej  (w budynku przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej 42)
Pacjenci będą mogli skorzystać z:

  • – porad lekarzy rodzinnych w tym poradni dla dzieci,
  • – poradni dla dorosłych i punktu szczepień;
  • – świadczeń pielęgniarki POZ oraz położnej;
  • – usług punktu pobrań;
  • – pracowni ekg i usg.

Świadczenia wykonywane będą zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i komercyjnie. Przychodnia będzie funkcjonować w godzinach od 8.00 do 18.00.  W przychodni zatrudnieni zostaną lekarze o wysokich kwalifikacjach zawodowych, długoletnim doświadczeniu, stosujący się do zaleceń dobrych praktyk lekarskich rekomendowanych przez międzynarodowe stowarzyszenia lekarskie.

Docelowo planowane jest uruchomienie ośmiu gabinetów, co pozwoli sprawnie obsługiwać pacjentów i ograniczy oczekiwanie w kolejkach.
Planowane otwarcie ma nastąpić z początkiem października. Informację o dokładnej dacie będzie można uzyskać dzwoniąc pod numer infolinii 12 265 49 99 bądź śledząc aktualności na stronie www.nzozkp.pl

Spółka medyczna NZOZ Kraków-Południe istnieje na rynku od 2001 roku.  W Krakowie posiada, aż dziesięć przychodni świadczących usługi z zakresu podstawowej opieki medycznej gdzie przyjmują lekarze specjaliści medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych oraz pediatrii. 100 tysięczna populacja zadeklarowanych pacjentów jest największym wyrazem uznania oraz zaufania, jakim cieszą się lekarze pracujący w NZOZ Kraków-Południe.