Realizacja projektu Osiedle Harmonia

Osiedle Harmonia

Inwestor

Spółka Bartla Development Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000557302 jest Spółką powołaną do realizacji Osiedla mieszkaniowego Harmonia.

Kadra zarządzająca projektem, udziałowcy Spółki i co kluczowe pracownicy posiadają bogate, wieloletnie doświadczenie w realizacji zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych projektów deweloperskich na terenie całego kraju. Razem tworzymy zespół, dla którego budownictwo to prawdziwa pasja.

Zrealizowaliśmy i przekazaliśmy naszym Klientom już ponad 500 mieszkań! To właśnie        z myślą o naszych Klientach, realizując każdą inwestycję, z dbałością o szczegóły, skupiamy się na funkcjonalności, jakości oddawanych mieszkań, jak i wspólnej przestrzeni życia budując poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, którym jesteśmy obdarzeni. Dziękujemy.

Równocześnie z Osiedlem Harmonia Inwestor za pośrednictwem niezależnych spółek realizuje na terenie Krakowa osiedle domów jednorodzinnych Zakątek Tyniecki oraz kompleks Apartamenty Facimiech.