Realizacja projektu Osiedle Harmonia

Osiedle Harmonia

Inwestor

Spółka Bartla Development Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000557302 jest Spółką powołaną do realizacji Osiedla mieszkaniowego Harmonia.

Kadra zarządzająca projektem, udziałowcy Spółki i co kluczowe pracownicy posiadają bogate, wieloletnie doświadczenie w realizacji zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych projektów deweloperskich na terenie całego kraju. Razem tworzymy zespół, dla którego budownictwo to prawdziwą pasją.

Zrealizowaliśmy i przekazaliśmy naszym Klientom już ponad 500 mieszkań! To właśnie z myślą o naszych Klientach, realizując każdą inwestycję, z dbałością o szczegóły, skupiamy się na funkcjonalności, jakości oddawanych mieszkań, jak i wspólnej przestrzeni życia budując poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, którym jesteśmy obdarzeni.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Równocześnie z Osiedlem Harmonia Inwestor za pośrednictwem niezależnych spółek realizuje na terenie Krakowa osiedle domów jednorodzinnych Zakątek Tyniecki oraz kompleks Apartamenty Facimiech.

Za realizację projektu Osiedle Harmonia spółka Bartla Development otrzymała nagrodę „Sukces Roku 2019” w dziedzinie przedsiębiorczości w plebiscycie Osobowości i Sukcesy 2019.