O inwestycji

Osiedle Harmonia

Osiedle Harmonia jest inwestycją zlokalizowaną w południowej części Krakowa – rejon Kliny Zacisze, przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej. To idealna alternatywa dla osób, które chcą zamieszkać z dala od zgiełku miasta, w bezpośrednim otoczeniu zieleni.

Intensywny rozwój tej części Krakowa w ostatnich latach przyczynił się do dobrego skomunikowania Klinów z resztą miasta. Znajdują się tu zarówno obiekty infrastruktury handlowo-usługowej jak i wiele miejsc o charakterze rekreacyjnym. W pobliżu funkcjonują również przedszkola i szkoły.

Realizację Osiedla Harmonia rozpoczęto w styczniu 2016 roku i już po niespełna dwóch latach oddano do użytku ponad 130 mieszkań w budynkach C15 i C16. Kolejnym etapem inwestycji jest realizacja budynków C14, C13, C12, stanowiących enklawę z wspólnym, podziemnym garażem wielostanowiskowym z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Na terenie inwestycji znajdą się place zabaw, boisko do siatkówki oraz zewnętrzne miejsca postojowe.

Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców Osiedla Harmonia przewidziano NAJWIĘKSZE ZAMKNIĘTE OSIEDLOWE CENTRUM ROZRYWKI W KRAKOWIE.

Dlaczego warto?

Wygodna
lokalizacja

Tereny
rekreacyjne

Szybka
komunikacja

Stworzone
dla Ciebie

Zobacz
postępy budowy

Galeria

Propozycje
wykończenia

Galeria