O inwestycji

Osiedle Harmonia

Osiedle Harmonia jest inwestycją zlokalizowaną w południowej części Krakowa – rejon Kliny Zacisze, przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej. To idealna alternatywa dla osób, które chcą zamieszkać z dala od zgiełku miasta, w bezpośrednim otoczeniu zieleni.

Intensywny rozwój tej części Krakowa w ostatnich latach przyczynił się do dobrego skomunikowania Klinów z resztą miasta. Znajdują się tu zarówno obiekty infrastruktury handlowo-usługowej jak i wiele miejsc o charakterze rekreacyjnym. W pobliżu funkcjonują również przedszkola i szkoły.

Realizację Osiedla Harmonia rozpoczęto w styczniu 2016 roku i już po niespełna dwóch latach oddano do użytku ponad 130 mieszkań w budynkach C15 i C16. Kolejnym etapem inwestycji była realizacja budynków C14, C13, C12, stanowiących enklawę z wspólnym, podziemnym garażem wielostanowiskowym z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Aktualnie trwają prace dotyczące budynków B11, B10, B9 stanowiących kolejny etap osiedla. Na terenie inwestycji znajdą się place zabaw oraz zewnętrzne miejsca postojowe.

Dlaczego warto?

Wygodna
lokalizacja

Tereny
rekreacyjne

Szybka
komunikacja

Stworzone
dla Ciebie

Zobacz
postępy budowy

Galeria

Propozycje
wykończenia

Galeria